Sigma Polska Sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 12, 44-100 Gliwice
(+48) 32 234 54 99 (+48) 32 234 54 30

Ogłoszenie – miejsce pracy

Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Automatyk – Elektryk

Miejsce pracy: Gliwice

(oraz wyjazdy służbowe po całej Polsce)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw w branżach eklektycznej i AKPiA dotyczących dostaw pomp (analiza zapytań ofertowych, sporządzanie ofert techniczno handlowych, nadzór nad realizacją projektu)
  • programowanie sterowników PLC
  • projektowanie układów automatyki w obrębie agregatów pompowych
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • udział przy montażu zaprojektowanych rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka) lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne SEP
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką i elektryką
  • umiejętności manualne
  • znajomość języka polskiego i angielskiego, podstawowych progr. komputerowych
  • dyspozycyjność, lojalność, kultura osobista, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • interesującą ale odpowiedzialną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w   zakresie aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) – szczegóły na stronach www.sigmapompy.com.pl